Iglotechnik z 1 miejscem Forum Wentylacja 2018

Miło nam poinformować, że Iglotechnik i dystrybuowany przez niego produkt IntrCooll służący do chłodzenia dużych obiektów przemysłowych zdobył dziś 1 miejsce w konkursie na „Najciekawszy Produkt 2018” w kategorii Wentylacja podczas odbywającego się w Warszawie „Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja 2018”.


To prestiżowe wyróżnienie przyznawane w głosowaniu przez uczestników najważniejszych targów branżowych w Polsce. Przypomnijmy, że zielonogórska firma Iglotechnik Sp. z o.o. jest Generalnym Dystrybutorem i Wyłącznym Importerem w Polsce holenderskiej firmy OXYCOM, będącej producentem specjalistycznych urządzeń.
Iglotechnik, jako lider krajowej branży wentylacji i klimatyzacji wprowadził do swojej oferty urządzenia IntrCooll, które są najnowocześniejszym i najbardziej rozwiniętym pod względem technologicznym produktem na świecie. Pozwala on zredukować zużycie energii i koszty użytkowania w zestawieniu z konwencjonalnymi rozwiązaniami do 80 proc.
IntrCooll zapewnia chłodzenie i wentylację w pomieszczeniach komercyjnych i przemysłowych, wykorzystując naturalną metodę chłodzenia, zwaną bezpośrednim chłodzeniem wyparnym. 


Urządzenie będziemy również prezentować podczas zbliżających się wielkimi krokami XXVI Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz, które odbędą się w Drzonkowie w dniach 9 – 11 marca.

 

 

Kategoria: n Aktualności.